O nas

Nasza firma powstała w 2002 roku, w oparciu o zdobywane od 1998 roku doświadczenie techniczno-handlowe. Tworząc strukturę działania, obraliśmy za nasz główny kierunek sprzedaż, montaż a także serwis stolarki otworowej.

W naszej ofercie głównie znajdują się systemy okienne, drzwi, systemy roletowe, bramy garażowe segmentowe, bramy przemysłowe oraz automatyka do napędu bram. Od początku oferujemy usługi na terenie Poznania i województwa wielkopolskiego, choć zdobywane przez lata kontakty, pozwoliły nam na poszerzenie terenu działania o inne miasta.

Znajomość potrzeb rynku francuskiego i belgijskiego zaowocowała zleceniami poza terenem naszego kraju. Nasze produkty zamontowane są np. we Francji w regionie Champagne, w Belgii w okolicach Liege czy też Brukseli, jak również na terenie Niemiec np. we Frankfurcie n. Menem.

Ideą funkcjonowania firmy Lazur jest pomoc naszym klientom w fachowym doradztwie, projektowanie oraz profesjonalny montaż stolarki otworowej w postaci okien, drzwi, bram, rolet oraz systemów osłon przeciwsłonecznych.

W 2006 roku, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, zacieśniliśmy współpracę z renomowanymi producentami bram garażowych. Od tego czasu w naszej ofercie znajdziecie Państwo bramy do domów energooszczędnych jak również zeroenergetycznych.

Przez kilkanaście już lat sprawdzamy dostępne na rynku produkty, jakie chcielibyśmy móc Państwu proponować i które są w stanie sprostać oczekiwaniom wymagającym inwestorów.

Jesteśmy świadomi wysokich oczekiwań związanych z naszymi usługami, dlatego proponujemy Państwu skuteczne rozwiązania oparte na bogatym doświadczeniu. Inspirują nas również nowe trendy w branży budowlanej oraz nastawiamy się na ciągły rozwój, zarówno nasz, jak i naszej oferty.

Dorobkiem naszej firmy jest zdobyty kapitał zaufania naszych klientów, który bardzo sobie cenimy i pielęgnujemy.